Rolety do okien

[box type=”shadow” align=”” class=”” width=””]

Salon Rolet do okien Wiking Prudnik znajdujący się w Prudniku przy ul. Prężyńskiej 17 (woj. opolskie, Polska) oferuje pełną ofertę rolet firmy Portos.
Kupuj u Wikinga taniej rolety firmy Portos!
Firma Wiking zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji w zakresie dostaw materiałów budowlanych. Głównymi odbiorcami naszego towaru: dachów, okien, drzwi,  bram garażowych i rolet są klienci indywidualni z całej Polski.[/box]

[divider style=”solid” top=”40″ bottom=”40″]

[one_third]

Roleta zewnętrzna Portos OL2000®

[tie_list type=”starlist”]

  • wykonana w technologii tłoczenia aluminium.Elegancja i harmonia w połączeniu z przystępną ceną. Stanowi  najprostsze rozwiązanie pod względem technicznym i ekonomicznym przy jednoczesnym zachowaniu ciekawej stylistyki. Wielkość skrzynki jest uzależniona od wysokości całej rolety oraz rodzaju pancerza. W standardzie w tym systemie dostępne są także półokrągłe nakładki na prowadnice. Występuje wersja bez moskitiery i z moskitierą.

[/tie_list]

[/one_third][one_third]

Roleta nadstawna Portos MX1200®

[tie_list type=”starlist”]

  • MX1200 to system rolet dedykowany do okien typu renowacyjnego i monoblock. Specyficzna budowa skrzynki z klapą rewizyjną od czoła pozwala na montaż rolety na ramy okienne od 60 do 180 mm. Użyte do produkcji rolety tworzywo PCV odporne na promieniowanie słoneczne zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia przebarwień. Zaokrąglona dolna krawędź klapy rewizyjnej oraz możliwość zastosowania zaślepek pokrywy rewizyjnej oraz zaślepek boków skrzynki w znaczący sposób podnoszą estetykę wykonania. Obsługa jest możliwa zarówno ręczna przy pomocy taśmy jak i elektryczna przy pomocy przełącznika lub pilota.

[/tie_list]

[/one_third][one_third_last]

Roleta nadprożowa Portos

 

[tie_list type=”starlist”]

  • Rolety systemu nadprożowego to specjalny system konstrukcyjny stosowany w nowo wznoszonych budynkach. Elementy systemu nadprożowego zapewniają  szybkie i proste  wbudowanie do każdego rodzaju muru, pewne i stabilne mocowanie do elementów konstrukcyjnych budynku oraz skuteczną izolację termiczną i akustyczną. Stabilność konstrukcji skrzynki  zachowana jest dzięki stalowemu zbrojeniu oraz aluminiowym nośnikom tynku. Skrzynka rolety nadprożowej jest w pełni zabudowana. Dzięki temu system ten można idealnie wpasować w koncepcję architektoniczną budynku. Możemy tu zastosować wszystkie rodzaje profili (PA-39, PA-45, PA-52, PVC-37 lub PVC-52) w całej dostępnej gamie kolorystycznej.

[/tie_list]

[/one_third_last]

 

[divider style=”solid” top=”40″ bottom=”40″]

 

Pełna oferta i zamówienia tel. (77) 436-10-71

Zapraszamy do zamawiania telefonicznie pod nr tel. +48 77 436-10-71 od poniedziałku do piątku w godz. od 7.30 do 16.30, a w soboty od 8.00 do 13.00 lub osobiście w sklepie firmowym w Prudniku przy ul. Prężyńskiej 17 .

Nie jesteś pewny, gdzie się znajdujemy – zobacz fotografie jak dojechać >>
[divider style=”solid” top=”40″ bottom=”40″]

Kontakt:

[box type=”shadow” align=”” class=”” width=””]

PHU WIKING KRZYSZTOF PROŚCIAK
ul. Prążyńska 17
48-200 PRUDNIK
tel. +48 77 436 10 71
mail: biuro@wiking-dachy.pl

[/box]