nabídka

Střešní krytiny

Blachodachówki pod wymiar

SARA

Blachodachówka Sara to jedna z najbardziej rozpoznawalnych oraz renomowanych blachodachówek na rynku.

Dachówka ceramiczna

Dachówka

Klasyczny design z nowoczesnym akcentem spłaszczonej fali sprawia, że dobrze komponuje się z bryłami budynków utrzymanych zarówno w bardziej tradycyjnej jak i współczesnej stylistyce. Doskonała zarówno na nowe, jak i remontowane dachy, ułatwia krycie trudnych miejsc połaci takich jak kosze, o czym decyduje duża przesuwność.

Výrobky ze dřeva

Drewno konstrukcyjne

DREWNO, DESKI, LISTWY

Zajmujemy się dystrybucją materiałów drzewnych na rzecz szeroko pojętego budownictwa – mamy tu na myśli dostarczanie takich produktów jak więźby dachowe, tarcica budowlana czy kantówki. Z naszego drewna korzystają firmy budowlane, deweloperzy, cieśle, wykonawcy generalni czy klienci indywidualni.

Listwy, sztachety, deski podłogowe

Listwy, wałki, sztachety

Listwy drewniane są ważnym elementem wykończenia każdego pomieszczenia mieszkalnego lub biurowego, odnajdą Państwo u nas listwy proste, gładkie i bez zdobień oraz mocno frezowane o wyraźnych kształtach.

Okna, brány

Okna

OKNA DACHOWE

Atrakcyjny wygląd, energooszczędność, łatwość obsługi i instalacji to cechy wyróżniające nasze produkty. Bez względu na to, czy są to okna dachowe, akcesoria czy schody strychowe, zawsze charakteryzuje je najwyższa jakość

Bramy

BRAMY GARAŻOWE

Bramy garażowe Hörmann to ponad 80 lat doświadczeń i innowacyjnych rozwiązań. Bogata oferta bram pozwala na zastosowanie naszych produktów w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji montażowej. Dzięki szerokiej palecie kolorów i powierzchni mogą Państwo dopasować wygląd bramy garażowej do budynku zarówno w klasycznej, jak i w nowoczesnej formie.

PŘÍSLUŠENSTVÍ A NÁŘADÍ

Narzędzia

NARZĘDZIA CIEŚLI

Każdy prawdziwy mistrz  cieśla i stolarz potrafi z drewna wyczarować rzeczy, które każdego normalnego szarego człowieka wprawiają w zachwyt i osłupienie. Darem takiej osoby jest wysoko rozwinięty zmysł stylistyczny, odpowiednia myśl koncepcyjna, która w szybki sposób potrafi przerodzić się w ciekawy projekt. Uzupełnieniem każdego fachowca cieśli i stolarza jest odpowiednie zaplecze techniczne.

Akcesoria

AKCESORIA DACHOWE

W naszym sklepie znajdą Państwo setki drobnych artykułów potrzebnych przy wykończeniu pokryć dachowych.

Stavební chemie

Lakiery, farby, impregnaty

CHEMIA BUDOWLNA

Lakiery, lakierobejce, farby i impregnaty do drewna.

Blachy, cięcie - gięcie

USŁUGA CIĘCIA GIĘCIA BLACH

Posiadamy nowoczesny park maszynowy pozwalający na świadczenie usług w szerokim zakresie cięcia i gięcia blach i profili z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych

dodatečně

Služby

Tesařské a pokrývačské služby | Ohýbání plechů | Tepelná modernizace budov | Stavíme domy od nuly | Montáž oken, žaluzií a garážových vrat

tesaři

obklady

přeprava

vlastní

Četné projekty: střešní konstrukce, stavba domu, montáž oken a bran

27

LAT DOŚWIADCZENIA

99

realizacji

47

projektów

12

zespołów